UUDISED (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Eesti English Русский
Search*

UUDISED

16/05/2011 11:59  Eesti Karikavõistlused Kärestikuslaalomis Leevakul 2011

14-15. mail 2011 toimunud kärestikuslaalomi karikavõistlused olid seni peetud võistlustest kõige osalejate rohkemad. kokku anti kahe päeva jooksul üle saja stardi. Esindatud olid kõik Eesti tugevamad klubid.

Naiste süsta klassis võitis esikoha Marianne Klopets klubist Veeslaalom 151 punktiga. Talle järgnesid Külli Raudsalu klubist Nelson 157p, ning taas Veeslaalomi klubi esindaja Kristin Tärn 161p.

Põneva heitluse pidasid maha meeste ühesüstad kus startis 17 meest. Võidu viis koju SK Pirita esindaja Tarmo Peiker 128 punktiga. Teise koha väärilise tulemusega sai maha klubi Veeslaalomi esindaja Erki Meisner 131 p. ning kolmas tulemus Ivar Hütt klubist Reimann Retked.

Hea meel on tõdeda, et seni väga tagasihoidlikult esindatud Eesti  ühekanuude arvestuses tuli starti lausa 14 sportlast. Ilmselt aitas sellele kaasa veidi kergem ja mitte nii ekstreemne trass kui aprillis Jägala jõel peetud võistlustel.  Kindla esikoha võttis Nelsoni esindaja Argo Raudsalu 143 punktiga. Teine oli Reimann Retked esindaja Andres Kaju 174p ning kolmas Rakverest Veeslaalomi esindaja Erki Meisner 177p kes näitas head sõitu juba süstaklassis.

Võistlustules olid ka meie noorema põlvkonna esindajad.
Meesjuuniorite klassis võitis esikoha ülaatuslikult Nelsoni esindaja Aders Kastemäe 154 p. Teiseks jäi SK Pirita võistleja Karl.Sander Uudsemaa ning  kolmas Reiman Retked esindja Rasmus Hütt. Naisjuuniorite arvestuses sai esikoha Ekstreempargi esindaja Meriliin Irves.

Meeskondlikult saavutas esikoha SK Pirita koosseisus Tarmo Peiker, Lembit Uudsemaa ja Olden Jentson. Teiseks tulid Nelsoni I võistkond Külli Raudsalu, Argo Raudsalu ja Ago Kastemäe. Kolmas koht läks  Nelsoni klubi II võistkonnale koosseisus Anu Aleste, Anders Kastemäe ja Erki Meisner. Neile järgnesid Narva klubi Whiteriver , Tallinnast Reiman Retked ja Võrust Ekstreempark.


Hillar Irves
Spordiühing Ekstreempark


Kommentaarid (2):

05.07.17 21:45 - sügisel

Tere Olen kutsunud Fama sügisel ma olen Eesti kodakondsuse see on olnud kuus nägin internetis daam, kes rääkis vaimne mees nimega ACACHA kes aitavad taastada tema abikaasa on samas probleem olin otsustanud rääkida sama master kuid enne kui ma uurinud seda master sest olin skeptiline selliseid asju. Lühike nädal pärast seansi vaimse töö olin kodus minu lapsed, kui keegi koputas uksele jõuliselt ma ei usu oma silmi mu abikaasa, kes oli lahkunud tagastatakse täies mahus, kuna sel päeval ma ütleb minu täielikku rahulolu. Teen seda tunnistust tänada selle kapten ja tema mulle andeks et ta kahtles ta alguses töö, sest ma olin kohe näha mu mees tagasi kodus. Kui sa liiga on sama probleem mark kontakt võib samuti aidata. ACACHA MASTER.
 whatsapp +229 65 35 16 37

(1) Kui soovite oma ex tagasi.
(2) Kui sul on veel õudusunenäod.
(3) Sa tahad edendada oma kontoris.
(4) Sa tahad naiste / meeste töötab pärast.
(5) Kui soovite lapse.
(6) Tahad olla rikas.
(7), mille soovite linkida oma abikaasa / naine oleks igavesti sinu.
(8) Kui teil on vaja rahalist abi.
(9) hooldus taimsete
(10) valuuta ukse magic
(11) Raha kanaari.

Kontakt MASTER ACACHA whatsapp +229 65 35 16 37.

vt ka oma kodulehel:

http://seigneurmarrabout.centerblog.net/


05.07.17 21:44 - kristina

Tere
Mul õnnestus saada krediiti € 23,000 vahel eriti Madame SAMAR tingimused on head ja viisist remboursement.C'est tõsiselt intressimäär on 3% .Kui pead ka krediidi, võtke tema poolt tema e-posti aadress: samaryuliya@gmail.com
PS: Levita sõnumit, et aidata abivajajaid


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Sisestused puuduvad
Elitec