Search*

UUDISED

28/07/2010 09:08  I Mulgi Maratoni võitis naistest Monika Irves
 Allikas: Ekstreempark

Laupäeval 24.07.2010 peeti I Mulgi Maraton (42,195 km).  Maratoni start anti Mustlast hommikul kell 8:00 ja finiš asus Abja Paluojas. Finišini jõudis kokku 55 maratoonarit. Paljudele oli see esimeseks täispikaks maratoniks.
Jooksu võitis Mart Andresson ajaga 2:47.23,0 teiseks tuli üllatusmees 1993.a sündinud Heinar Vaine  (2:58.09,7), Andi Linn (3.02.15,9) ees. Eraldi arvestust peeti võistlusklassis kehakaalule 100+ kus esikoha napsas endale Margus Konnula (Contra) koht 44.  ajaga 4:34.52,1.  Contra muljed martonist saad lugeda http://konnulacontra.blogspot.com/
Väga hea tulemusega sai maha Võrulanna

Monika jooksurajal

Monika Irves Maratonspordist, kes  suutis joosta maratoni ajaga 3:23.04,0 , mis andis lõpptulemuseks 14. koha ning naiste arvestuses kindla esikoha, edestades teiseks tulnud Viljandist pärit  Anneli Lenki (koht 26, aeg 3:44.53,7) tervelt 21 minutiga. Naiste kolmandaks tuli ultrajooksja Pille Vennikas (koht 40, aeg 4:26.23,1) Maratoni läbis veel teinegi Võrulanna Annika Pang ajaga 5:18.32,8  mis andis 53 koha.
Lisaks täispikale maratonile joosti veel poolmaraton (21,1 km) distantsil Polli - Abja Paluoja ning lühem jooks (6,5 km) Halliste - Abja Paluoja.  Kooku jooksis einevatel distantsidel tublisti üle saja jooksusõbra.