25. detsember
VALLUTAME EESTI 20 KÕRGEMAT MÄGE.


 UUDISED (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
Eesti English Русский
Search*

UUDISED

23/10/2010 15:05  26. Munamäe - Võru maastikujooks võitis naistest Monika Irves

XXVI Munamäe-Võru maastikujooksul püstitati osavõturekord.

Võru Spordiselts Kalev ja orienteerumisklubi Võru koostöös Võrumaa
Spordiliiduga korraldasid juba 26. korda Munamäe-Võru maastikujooksu.
Vaatamata vihmasele ja tuulisele ilmale püstitati uus osavõturekord. 13,1 km pikkusel põhidistantsil ja 4 km lastejooksul osales kokku 161 jooksusõpra.

Start anti Munamäe jalamilt ja jooks kulges mööda Võru - Haanja sporditrassi. 

Meeste esikolmik:
1. Margus Koor  KJK Lõunalõvi   46.47
2. Tiit Kibuspuu                                49.01
3. Tiit Toomas  OK Peko         49.37

Naiste esikolmik:
1. Monika Irves KJK Lõunalõvi   58.39 (üldjärjestuse 29.)
2. Daisy Kudre  OK Peko         59.30 (31.)
3. Kadri Treffner       Kõlleste SK             1:00.47 (37.)

Lasterajal osalesid kuni 12-aastased. Kiireim poiss oli Kristo Sirk (OK
Kobras) ja tüdruk Kristiina Himma (Haanja SK).


 

XXVI Munamäe-Võru maastikujooks 23.10.2010  TULEMUSED

www.vorumaa24.ee
pilt:   www.vorumaa24.ee

 13,1km 

Koht Nr Nimi Klubi Klass Tulemus Koht
Klassis
1. 33 Margus Koor KJK Lõunalõvi M30 00:46.47,5

1.

2. 17 Tiit Kibuspuu   M40 00:49.01,6

1.

3. 37 Tiit Toomas OK Peko M21 00:49.37,1

1.

4. 30 Kaspar Songisepp Elva SK M30 00:51.44,9

2.

5. 34 Tarmo Tammesoo Võru M30 00:52.11,0

3.

6. 38 Even Toomas OK Peko M21 00:52.22,7

2.

7. 49 Mikk Laur Võru M21 00:52.27,7

3.

8. 18 Janek Truu Suusahullud M30 00:53.09,3

4.

9. 149 Reivo Kandi Kuperjanovi JVP M21 00:53.31,5

4.

10. 69 Sander Valdas Rimi Food AS M30 00:53.41,6

5.

11. 60 Kermo Sikk Vastseliina SK M18 00:53.55,5

1.

12. 77 Alar Kume OK Võru M21 00:54.03,0

5.

13. 44 Meelis Treimuth Võru M40 00:54.21,3

2.

14. 107 Mario Oha Võru Suusaklubi M21 00:54.42,6

6.

15. 180 Rait Otto Kuperjanovi JVP M21 00:54.46,6

7.

16. 179 Raul Reiljan Kuperjanovi JVP M21 00:54.54,5

8.

17. 186 Märt Kuus Rõuge M30 00:54.56,5

6.

18. 142 Matis Kivila Kuperjanovi JVP M21 00:54.59,7

9.

19. 62 Timo Truu Vastseliina SPKL M16 00:55.12,3

1.

20. 121 Peep Joonas Private Project M40 00:55.36,7

3.

21. 154 Illar Lood KUP M21 00:56.00,0

10.

22. 137 Allan Terve Sõmerpalu vald M30 00:56.43,1

7.

23. 136 Marek Atonen VAK Staier M30 00:56.51,2

8.

24. 2 Margus Rein JK Hermes M50 00:57.01,2

1.

25. 150 Marko Knaps KUP M21 00:57.06,5

11.

26. 87 Oskar Nassar Kuperjanovi JVP M21 00:57.24,5

12.

27. 24 Kaidar Umbleja Kuperjanovi JVP M21 00:57.33,0

13.

28. 109 Jaan Kesküla Raudmees M50 00:58.18,0

2.

29. 48 Monika Irves KJK Lõunalõvi N30 00:58.39,8

1.

30. 112 Romand Kiisk Võru Biathlon M30 00:59.17,8

9.

31. 36 Daisy Kudre OK Peko N18 00:59.30,6

1.

32. 114 Andy Karjus OK Võru M40 00:59.45,0

4.

33. 51 Tõnu Hendrikson Ekstreempark M30 00:59.56,0

10.

34. 148 Artyom Trefov Kuperjanovi JVP M21 01:00.12,9

14.

35. 145 Joosep Orav Kuperjanovi JVP M21 01:00.28,6

15.

36. 28 Kalev Kajaste Sverix M50 01:00.43,2

3.

37. 52 Kadri Treffner Kõlleste SK N21 01:00.47,2

1.

38. 3 Kaarel Tõruvere Saint-Gobain Glass E M21 01:01.18,3

16.

39. 134 Jaan Rakkaselg TYSK M21 01:01.31,8

17.

40. 156 Jarko Koort KUP M21 01:01.43,3

18.

41. 41 Hillar Irves Ekstreempark M40 01:01.43,8

5.

42. 5 Aili Sarik Haanja SUKL N40 01:01.53,0

1.

43. 178 Peeter Ilison KUP M21 01:02.00,7

19.

44. 153 Ats Võru KUP M21 01:02.11,3

20.

45. 11 Janek Orro OK Võru M30 01:02.19,7

11.

46. 146 Karl Rattassepp Kuperjanovi JVP M21 01:02.40,5

21.

47. 158 Peep Kodar KUP M21 01:02.48,2

22.

48. 12 Terje Piirmann Võru Biathlon N30 01:02.50,5

2.

49. 45 Eno Lukk Haanja SUKL M16 01:02.54,8

2.

50. 15 Hendrik Hein Haanja Suusaklubi M14 01:03.00,3

1.

51. 175 Taavi Arna KUP M21 01:03.17,5

23.

52. 56 Aare Kiik Tartumaa M50 01:03.33,5

4.

53. 76 Tiiu Müürsepp Tartu N50 01:03.57,3

1.

54. 111 Kerti Kesküla SK Raudmees N18 01:04.27,6

2.

55. 141 Rein Kalle Keskkonnaamet M30 01:04.28,5

12.

56. 85 Ilja Šabakov Kuperjanovi JVP M21 01:04.36,4

24.

57. 86 Rain Koppel Kuperjanovi JVP M21 01:04.39,2

25.

58. 26 Kevin Koskinen OK Võru M16 01:05.13,8

3.

59. 90 Henn Antson Kuperjanovi JVP M50 01:05.37,2

5.

60. 177 Taavi Emajõe KUP M21 01:05.42,5

26.

61. 58 Taimar Tilgre OK Kobras M40 01:05.49,0

6.

62. 53 Avely Allas Võru Biathlon N18 01:05.57,3

3.

63. 119 Lumileid Hälvin OK Kobras N16 01:05.57,7

1.

64. 151 Martin Peenemaa KUP M21 01:06.54,7

27.

65. 171 Kristjan Rauba KUP M21 01:06.56,2

28.

66. 80 Siim Kõvatu Kuperjanovi JVP M21 01:07.17,5

29.

67. 42 Madis Perli Haanja SUKL M14 01:07.26,2

2.

68. 152 Aleksandr Koroljov KUP M21 01:07.27,5

30.

69. 120 Kristel Sibul OK Kobras N14 01:07.40,4

1.

70. 168 Karl Viiol KUP M21 01:07.44,3

31.

71. 108 Georg Kõlli OK Võru M16 01:07.47,1

4.

72. 147 Ants-Erik Noormägi Kuperjanovi JVP M21 01:07.49,0

32.

73. 32 Heiki Prants Võru SK M40 01:08.12,1

7.

74. 9 Kristo Hütt Kuperjanovi JVP M30 01:08.13,3

13.

75. 10 Oliver Kelder Kuperjanovi JVP M21 01:08.15,3

33.

76. 29 Margus Konnula Urvaste külaselts M30 01:08.17,7

14.

77. 173 Ingmar Patsula KUP M21 01:08.25,7

34.

78. 110 Kairi Kesküla Rapla N21 01:08.52,4

2.

79. 67 Hannes Moor Vastseliina SPKL M14 01:09.20,9

3.

80. 81 Margus Vapper Kuperjanovi JVP M21 01:09.50,1

35.

81. 176 Martin Aavik KUP M21 01:09.51,5

36.

82. 39 Britta Panker OK Ilves N21 01:10.00,4

3.

83. 79 Silver Laos Kuperjanovi JVP M21 01:10.03,9

37.

84. 7 Allar Erik Tartumaa M16 01:10.10,3

5.

85. 35 Rutti Räbovoitra OK M.A.R.U N40 01:10.15,1

2.

86. 8 Ilmar Tagel Viljandi VAK M60 01:10.23,1

1.

87. 21 Suulo Maasik Võru SPK M60 01:11.09,9

2.

88. 170 Georg Onoper KUP M21 01:11.35,4

38.

89. 47 Meriliin Irves Ekstreempark N14 01:11.39,6

2.

90. 63 Ülle Haav Tartu N40 01:12.01,1

3.

91. 71 Jaak Helm   M30 01:12.15,7

15.

92. 43 Kadri Parts Võru N30 01:12.28,4

3.

93. 155 Mait Mikkelsaar KUP M21 01:12.36,2

39.

94. 127 Tarmo Timmi MTÜ Navi külaselts M30 01:13.03,7

16.

95. 68 Berta Mürk SK Parksepa N18 01:13.11,3

4.

96. 55 Pille Hinn Võru N21 01:13.17,0

4.

97. 50 Merike Kaver Võru N30 01:13.44,1

4.

98. 14 Ülle Hollo Haanja Suusaklubi N30 01:14.51,8

5.

99. 143 Aigo Pikk Kuperjanovi JVP M21 01:15.54,5

40.

100. 1 Matti Silber JK Hermes Elva M60 01:16.15,4

3.

101. 73 Leili Teeväli Tartu N60 01:17.40,9

1.

102. 89 Maire Kiudorv Kuperjanovi JVP N30 01:18.03,6

6.

103. 172 Reio Varrik KUP M21 01:18.24,7

41.

104. 40 Toomas Meldre   M30 01:18.44,6

17.

105. 22 Boris Meldre OK Võru M30 01:18.45,2

18.

106. 133 Ivar Ivanov Lõunalõvi M21 01:18.48,2

42.

107. 169 Juri Mosolainen KUP M21 01:18.48,8

43.

108. 174 Mait Kaljas KUP M21 01:18.49,4

44.

109. 83 Roland Rimm Kuperjanovi JVP M21 01:19.24,4

45.

110. 116 Anne Välimets Võru SUKL N16 01:20.55,2

2.

111. 84 Rauno Järv Kuperjanovi JVP M21 01:21.02,7

46.

112. 115 Aili Laanjõe OK Kobras N50 01:22.40,9

2.

113. 157 Martin Kiisk KUP M21 01:23.33,5

47.

114. 54 Agne Allas Võru Biathlon N18 01:24.25,7

5.

115. 106 Epp Voitka Võru N40 01:25.35,4

4.

116. 20 Heli Haug OK Võru N30 01:26.10,9

7.

117. 23 Tauri Samodelkin OK Võru M14 01:26.12,4

4.

118. 144 Keijo Alatalo Kuperjanovi JVP M21 01:28.29,4

48.

119. 82 Raido Zeiger Kuperjanovi JVP M21 01:29.25,6

49.

120. 75 Sander Lembra OK Võru M16 01:29.37,5

6.

121. 64 Lembit Õunlo Hermes M60 01:30.09,2

4.

122. 65 Jaan Vehlmann JK Hermes M60 01:30.09,9

5.

123. 6 Indrek-Marek Loos Võrumaa M40 01:30.29,4

8.

124. 113 Väino Erilaid KEVEK M60 01:44.37,4

6.

  70 Tarvi Sikk Vastseliina spordikl M16 Katk

 

4km
4000m

Koht Nr Nimi Klubi Klass Tulemus KohtKlassis
1. 57 Kristo Sirk OK Kobras M12 00:15.30,6

1.

2. 13 Kristiina Himma Haanja Suusaklubi N12 00:16.27,3

1.

3. 19 Stiine-Liise Truu Tartu Suusaklubi N12 00:16.33,4

2.

4. 74 Kelly Mattus Põlva Kobras N12 00:16.45,6

3.

5. 59 Keit Sikk Vastseliina SK M12 00:16.46,2

2.

6. 135 Taavi Perv Osula Põhikool M12 00:17.02,5

3.

7. 130 Joosep Perv Võru SK M12 00:17.25,3

4.

8. 16 Kairi Hein Haanja Suusaklubi N12 00:17.47,3

4.

9. 46 Mihkel Parts Haanja SUKL M12 00:17.49,7

5.

10. 27 Teodor Toomik VKG M12 00:18.22,7

6.

11. 117 Villu Sarv OK Kobras M12 00:18.29,7

7.

12. 4 Roomet Parv Võru SPK M12 00:18.34,4

8.

13. 125 Annemarii Bendi Võru SK N12 00:18.49,5

5.

14. 66 Ralf Hõim OK Põlva Kobras M12 00:18.57,6

9.

15. 78 Sandra Erik OK Võru N12 00:19.12,2

6.

16. 101 Grete Fluss OK Võru N12 00:19.18,1

7.

17. 138 Roomert Rehe Võrumaa M12 00:19.48,1

10.

18. 103 Helle Leis OK Põlva Kobras N12 00:19.53,3

8.

19. 72 Laura Koitsaar OK Kobras N12 00:19.59,6

9.

20. 129 Raiko Troska Võru SK M12 00:20.14,7

11.

21. 61 Siim Helmoja OK Kobras M12 00:20.22,0

12.

22. 105 Andreas Fluss OK Võru M12 00:20.31,5

13.

23. 128 Sander Peerisoo Võru SK M12 00:20.45,5

14.

24. 140 Johanna Udras Silja Sport N12 00:20.51,5

10.

25. 124 Triinu Hausenberg Võru SK N12 00:21.02,6

11.

26. 122 Kairiin Märtson Põlva SK N12 00:21.04,4

12.

27. 131 Karl Pajumäe Võru SK M12 00:21.04,9

15.

28. 126 Sandra Sillaste Võru SK N12 00:21.51,5

13.

29. 102 Greete Märtson OK Kobras N12 00:22.12,4

14.

30. 132 Erki Sulg OK Põlva Kobras M12 00:22.22,2

16.

31. 123 Grete Vagul Võru SK N12 00:22.28,9

15.

32. 139 Robin Reisman Silja Sport M12 00:23.26,1

17.

33. 104 Annela Fluss OK Võru N12 00:23.44,4

16.

34. 25 Chrystopher Alas Lilleküla Gümn. M12 00:25.04,1

18.

35. 118 Villu Pentsa Põlva SK M12 00:33.26,6

19.

36. 31 Karin Laine Rõuge N60+ 00:35.05,2

17.

OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 23.10.2010 13:48:57


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Elitec