kirjuta:

ekstreempark@gmail.com

Helista:

+372 52 10 800

Ekstreempark TELGI RENT

Ekstreempargil on lai valik erinevaid telgisüsteeme väga erinevateks sündmusteks. Peamised valdkonnad on spordivõistlused ja perekondlikud sündmused kuhu meie telgid hästi sobivad.  Lisaks telkidele on võimalik rentida valgusteid, laudu, pinke ja vajadusel ka telgile põrandat.  Üldiselt oleme oma tegevustes paindlikud ja leiame võimalused ka väga erilahenduste jaoks.

00
aastat kogemust
000
+ Paigaldust

Ekstreempargi telk on tugeva alumiiniumist raamiga

Parim suurus 6 x 12m

TELK SÜNNIPÄEVAKS

Lai valik telgisüsteeme koos paigaldusega. Võimalus tellida koos põrandaga. Telgid on pikentatavad 3m sammuga. Meie telgid on vettpidavad ja tormikindlad! Rohkem INFOT
Kui suurus on oluline!

SUURED TELGID

Kui vajad telki mille laius on 20m ja ruutmeetreid rohkem kui 300 siis saame sind ka sellise telgiga aidata. Meilt saad rentida telgi kuni 1000m2. Telk on pikendatav 5m sammuga.
Rohkem INFOT
Hüva leili!

SAUNATELK

Võimas saunaelamus maailma suurimas telksaunas. lavale mahub kuni 75 inimest korraga. Kuuma annavad 6 kerist. Sobilik suurtele võistlustele ja suvepäevadele.
Rohkem INFOT

Küsi personaalset pakkumist.

Kindlasti leiame parima lahenduse!

Lavatelk või VÄLIKINO

Meie telke saab kasutada väga erinevate lahenduste jaoks. 6 meetri laiust telki saab kasutada edukalt väiksemaks lavatelgiks või välikino loomiseks. Samuti saab teki kasutad messidel ja laatadel müümiseks või töötubade korraldamiseks. Telgid on möödapääsmatu lahendus spordivõistlustel metsas või põllul. Telke saab kasutada edukalt võistluskeskuste ja riidhoidude loomiseks.

Telki saab kasuta nii suvel kui talvel. Telk peab vastu väga suurele tuulele ja on täiesti vihma kindel.